تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 161,000 |
| 100 | فروغ الکترونیک | 112,000 |
| 500 | فروغ الکترونیک | 109,000 |
| 1,000 | فروغ الکترونیک | 106,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 161,000 | 151,000 | 141,000 | 127,000 | 125,000 | 124,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| فروغ الکترونیک | 3 | 119,000 | 112,000 | 109,000 | 106,000 | 105,000 | 105,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| نورا الکترونیک | 3 | 160,000 | 155,000 | 154,000 | 154,000 | 154,000 | 154,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| مگا الکترونیک | 2 | 240,000 | 240,000 | 240,000 | 240,000 | 240,000 | 240,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۱/۹۴ گرم |
| عنوان انگلیسی | 1uF 100V MKT Film Capacitor |
| نوع خازن | MKT |
| ظرفیت خازن | 1 uF |
| فرمت پایه | Radial |
| تلرانس خازن | 10 % |
| حداکثر ولتاژ DC | 100 V |
| فاصله پایه ها | 7.5 mm |
| قطر پایه | 0.7 mm |
| طول | 10.6 mm |
| عرض | 6 mm |
| ارتفاع | 12.1 mm |
| محدوده دمای کاری | -55~105 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند












