شناسه 0301102
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | الکترومود | 34,600 |
| 500 | الکتروسهیل | 13,600 |
| 1,000 | الکتروسهیل | 13,500 |
| 10,000 | الکترونیک یاران | 17,100 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ۲۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 15,000 | 14,900 | 14,700 | 14,600 | 14,400 | 14,300 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک یاران | 3 | 18,900 | 18,500 | 18,100 | 17,100 | 17,100 | 17,100 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| میعاد الکترونیک | 2 | 22,000 | 22,000 | 22,000 | 22,000 | 22,000 | 22,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| الکتروسهیل | 3 | 17,900 | 13,600 | 13,500 | 13,500 | 13,500 | 13,500 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکترومود | 2 | 34,600 | 33,300 | 33,300 | 33,300 | 33,300 | 33,300 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۰۵ گرم |
| عنوان انگلیسی | 1uF SMD Capacitor 1206 |
| نوع خازن | MLCC |
| ظرفیت خازن | 1 uF |
| فرمت پایه | SMD |
| پکیج | 1206 |
| تلرانس خازن | 10 % |
| طول | 3.2 mm |
| عرض | 1.6 mm |
| محدوده دمای کاری | -55~125 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند










