تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | الکترومود | 34,600 |
| 500 | سامان الکترونیک | 12,600 |
| 1,000 | سامان الکترونیک | 11,900 |
| 5,000 | سامان الکترونیک | 11,300 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 10,500 | 10,400 | 10,400 | 10,300 | 10,200 | سلامت فیزیکی کالا | |
| سامان الکترونیک | 3 | 12,600 | 12,600 | 11,900 | 11,300 | 11,300 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| نوژان الکترونیک | 2 | 16,100 | 16,100 | 16,100 | 16,100 | 16,100 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| الکترومود | 2 | 34,600 | 32,300 | 32,300 | 32,300 | 32,300 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۰۵ گرم |
| عنوان انگلیسی | 2.2nF SMD Capacitor 1206 |
| نوع خازن | MLCC |
| ظرفیت خازن | 22 pF |
| فرمت پایه | SMD |
| پکیج | 1206 |
| تلرانس خازن | 5 % |
| حداکثر ولتاژ DC | 50 V |
| طول | 3.2 mm |
| محدوده دمای کاری | -55~125 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند







