شناسه 0301468
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ویهان | 5 | 47,900 | 36,800 | 35,400 | 34,600 | 34,500 | 34,400 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۶ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک صالح | 1 | 170,000 | 152,000 | 152,000 | 152,000 | 152,000 | 152,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۲ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۱/۲۹ گرم |
| عنوان انگلیسی | 10nF 630V Polyester Film Capacitor ±10% |
| نوع خازن | پلی استر |
| ظرفیت خازن | 10 nF |
| فرمت پایه | Radial |
| تلرانس خازن | 10 % |
| حداکثر ولتاژ DC | 630 V |
| فاصله پایه ها | 10 mm |
| قطر پایه | 0.7 mm |
| طول | 12 mm |
| عرض | 6.6 mm |
| ارتفاع | 6.5 mm |
توضیحات محصول
.
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند














