شناسه 0301485
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 100 | روبوایکیو | 25,300 |
| 500 | میعاد الکترونیک | 27,400 |
| 1,000 | میعاد الکترونیک | 27,100 |
| 5,000 | میعاد الکترونیک | 25,600 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 25,500 | 25,300 | 25,200 | 25,000 | 24,500 | 24,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| میعاد الکترونیک | 3 | 34,400 | 28,800 | 27,400 | 27,100 | 25,600 | 25,600 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۳ گرم |
| عنوان انگلیسی | 3.3uF 50V SMD Aluminum Electrolytic Capacitor |
| نوع خازن | الکترولیتی SMD |
| ظرفیت خازن | 3.3 uF |
| فرمت پایه | SMD |
| تلرانس خازن | 20 % |
| حداکثر ولتاژ DC | 50 V |
| قطر | 5 mm |
| ارتفاع | 5.4 mm |
| محدوده دمای کاری | -55~105 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند










