شناسه 0301490
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 4,570,000 | 4,560,000 | 4,540,000 | 4,520,000 | 4,480,000 | 4,460,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| امین | 2 | 4,850,000 | 4,840,000 | 4,830,000 | 4,830,000 | 4,830,000 | 4,830,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک صالح | 1 | 9,470,000 | 7,950,000 | 7,950,000 | 7,950,000 | 7,950,000 | 7,950,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۴۵/۴ گرم |
| عنوان انگلیسی | 470uF 400V Aluminum Electrolytic Capacitor |
| نوع خازن | الکترولیتی |
| ظرفیت خازن | 470 uF |
| فرمت پایه | Radial |
| کشور سازنده | چین |
| حداکثر ولتاژ DC | 400 V |
| فاصله پایه ها | 9.16 mm |
| قطر | 30.22 mm |
| ارتفاع | 47.4 mm |
| حداکثر دمای کاری | 85 °C |
| وضعیت استفاده | جدید (جدید و استفاده نشده) |
| اصالت | اصل (Original) |
| برند | CAPXON |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند













