شناسه 0302150
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ۲۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 2,630 | 2,310 | 2,170 | 2,140 | 2,130 | 2,130 | سلامت فیزیکی کالا | |
| راوین الکترونیک | 3 | 3,620 | 2,660 | 2,170 | 1,980 | 1,950 | 1,950 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| فراگ | 3 | 3,340 | 2,390 | 2,010 | 1,930 | 1,900 | 1,900 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکترومود | 2 | 7,230 | 6,480 | 5,970 | 4,370 | 3,990 | 3,880 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۰۳ گرم |
| عنوان انگلیسی | 0 Ohm SMD 0805 Resistor |
| توان | 0.125 W |
| پکیج | 0805 |
| طول | 2.1 mm |
| عرض | 1.25 mm |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع | ثابت |
| مقدار مقاومت | 0 Ω |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند










