تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 500 | جور الکترونیک | 2,920 |
| 1,000 | الکترونیک یاران | 1,940 |
| 5,000 | الکترونیک یاران | 1,860 |
| 10,000 | جور الکترونیک | 2,200 |
| 20,000 | جور الکترونیک | 2,190 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ۲۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 2,290 | 2,280 | 2,270 | 2,260 | 2,250 | 2,240 | سلامت فیزیکی کالا | |
| جور الکترونیک | 3 | 3,880 | 2,920 | 2,420 | 2,220 | 2,200 | 2,190 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک یاران | 3 | 3,270 | 2,310 | 1,940 | 1,860 | 1,830 | 1,820 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۰۱۹ گرم |
| عنوان انگلیسی | 1 Ohm SMD 0805 Resistor |
| توان | 0.125 W |
| پکیج | 0805 |
| طول | 2.1 mm |
| عرض | 1.25 mm |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع | ثابت |
| مقدار مقاومت | 1 Ω |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند








