تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ۲۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 1,970 | 1,950 | 1,930 | 1,890 | 1,850 | 1,840 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک یاران | 3 | 4,250 | 3,290 | 2,770 | 2,550 | 2,520 | 2,520 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| جور الکترونیک | 3 | 3,280 | 2,320 | 1,950 | 1,870 | 1,840 | 1,830 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| ماژول شاپ | 2 | 4,210 | 3,250 | 2,870 | 2,790 | 2,760 | 2,760 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۰۱۹ گرم |
| عنوان انگلیسی | 3.3 Ohm SMD 0805 Resistor |
| توان | 0.125 W |
| پکیج | 0805 |
| طول | 2.1 mm |
| عرض | 1.25 mm |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع | ثابت |
| مقدار مقاومت | 3.3 Ω |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند









