شناسه 0302490
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 500 | الکتروسهیل | 2,660 |
| 1,000 | رهام | 1,920 |
| 5,000 | رهام | 1,770 |
| 10,000 | رهام | 1,740 |
| 20,000 | الکتروسهیل | 1,950 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ۲۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 2,600 | 2,580 | 2,550 | 2,500 | 2,450 | 2,400 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکتروسهیل | 3 | 3,620 | 2,660 | 2,170 | 1,980 | 1,950 | 1,950 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| رهام | 3 | 3,280 | 2,320 | 1,920 | 1,770 | 1,740 | 1,740 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| غزل الکترونیک | 2 | 4,210 | 3,250 | 2,870 | 2,790 | 2,760 | 2,760 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۰۱۹ گرم |
| عنوان انگلیسی | 8.2 KOhm SMD 0805 Resistor |
| توان | 0.125 W |
| پکیج | 0805 |
| طول | 2.1 mm |
| عرض | 1.25 mm |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع | ثابت |
| مقدار مقاومت | 8.2 kΩ |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند









