شناسه 0302491
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 500 | رهام | 2,660 |
| 1,000 | فهیم الکترونیک خاورمیانه | 2,010 |
| 5,000 | فهیم الکترونیک خاورمیانه | 1,930 |
| 10,000 | فهیم الکترونیک خاورمیانه | 1,900 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| فهیم الکترونیک خاورمیانه | 3 | 3,340 | 2,390 | 2,010 | 1,930 | 1,900 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| رهام | 3 | 3,620 | 2,660 | 2,170 | 1,980 | 1,950 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۰۱۹ گرم |
| عنوان انگلیسی | 820 Ohm SMD 0805 Resistor |
| توان | 0.125 W |
| پکیج | 0805 |
| طول | 2.1 mm |
| عرض | 1.25 mm |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع | ثابت |
| مقدار مقاومت | 820 Ω |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند









