شناسه 0302800
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | بهامد | 7,500 |
| 500 | فهیم الکترونیک خاورمیانه | 3,290 |
| 1,000 | فهیم الکترونیک خاورمیانه | 2,910 |
| 5,000 | فهیم الکترونیک خاورمیانه | 2,830 |
| 10,000 | الکتروسهیل | 2,870 |
| 20,000 | الکتروسهیل | 2,860 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ۲۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| الکتروسهیل | 3 | 4,640 | 3,680 | 3,130 | 2,900 | 2,870 | 2,860 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| فهیم الکترونیک خاورمیانه | 3 | 4,250 | 3,290 | 2,910 | 2,830 | 2,810 | 2,800 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| سپنتا | 2 | 5,580 | 4,620 | 4,240 | 4,160 | 4,130 | 4,130 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| بهامد | 1 | 7,500 | 4,500 | 4,000 | 4,000 | 4,000 | 4,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۰۲۵ گرم |
| عنوان انگلیسی | 390 KOhm SMD 1206 Resistor |
| توان | 0.25 W |
| پکیج | 1206 |
| طول | 3.2 mm |
| عرض | 1.6 mm |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع | ثابت |
| مقدار مقاومت | 390 kΩ |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند







