شناسه 0303174
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| فروغ الکترونیک | 3 | 58,400 | 52,900 | 50,500 | 49,700 | 49,000 | 49,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| رهام | 3 | 57,600 | 52,100 | 50,800 | 49,900 | 48,800 | 48,800 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۴۳ گرم |
| مدل | CD54-330UH SMD |
| نوع سلف | SMD |
| اندوکتانس | 330 µH |
| مقاومت سلف | 2.2 Ω |
| پکیج | 1919 |
| تعداد پایه | 2 |
| ارتفاع | 4 mm |
| طول | 5 mm |
| عرض | 5 mm |
| عنوان انگلیسی | SMD Inductor 330uH 5x5x4mm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند












