شناسه 0303179
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 28,700 | 27,100 | 26,900 | 26,700 | سلامت فیزیکی کالا | |
| سپنتا | 3 | 44,700 | 34,500 | 33,800 | 33,200 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۱۹ گرم |
| مدل | CD43-4.7UH SMD |
| نوع سلف | SMD |
| اندوکتانس | 4.7 µH |
| مقاومت سلف | 0.3 Ω |
| پکیج | 1515 |
| تعداد پایه | 2 |
| ارتفاع | 3 mm |
| طول | 4 mm |
| عرض | 4 mm |
| عنوان انگلیسی | SMD Inductor 4.7uH 4x4x3mm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند












