شناسه 0304273
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 2,370,000 | 2,360,000 | 2,350,000 | 2,340,000 | 2,290,000 | 2,280,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| datasheet | دانلود |
| وزن | ۲/۱۵ گرم |
| عنوان انگلیسی | JCS10N60FT N‑Channel Power MOSFET |
| نوع پلاریته | N-Channel |
| حداکثر ولتاژ درین-سورس | 600 V |
| حداکثر جریان درین | 9.5 A |
| حداکثر ولتاژ گیت-سورس | 30 V |
| حداکثر توان اتلافی در Tc=25ᵒC | 59.8 W |
| تعداد پایه | 3 |
| پکیج | TO-220MF |
| پارت نامبر | JCS10N60FT |
| زمان صعود | 121 ns |
| زمان نزول | 59.6 ns |
| طول | 29.45 mm |
| عرض | 10.36 mm |
| ارتفاع | 4.9 mm |
| محدوده دمای کاری | -55~150 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند
















