شناسه 0320015
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | الکترومود | 45,100 |
| 100 | سامان الکترونیک | 29,100 |
| 500 | سامان الکترونیک | 28,400 |
| 1,000 | الکترومود | 44,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 24,300 | 24,000 | 23,800 | 23,600 | 23,400 | 23,200 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک یاران | 3 | 37,800 | 32,300 | 31,500 | 31,200 | 31,100 | 31,100 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| نوژان الکترونیک | 3 | 92,200 | 86,700 | 84,100 | 82,900 | 81,200 | 81,200 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| سامان الکترونیک | 2 | 34,700 | 29,100 | 28,400 | 28,000 | 27,900 | 27,900 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| الکترومود | 2 | 45,100 | 44,000 | 44,000 | 44,000 | 44,000 | 44,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۶۶ گرم |
| نوع | کارتریج شیشه ای |
| جریان نامی | 5 A |
| ولتاژ نامی AC | 250 V |
| فرمت پایه | Axial without Lead |
| طول | 20 mm |
| قطر | 5 mm |
| عنوان انگلیسی | 5A 5x20 Glass Fuse |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند











