شناسه 0320004
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | الکترونیک سنتر | 39,000 |
| 100 | نوژان الکترونیک | 29,100 |
| 500 | مشهد الکترونیک | 31,400 |
| 1,000 | مشهد الکترونیک | 31,000 |
| 5,000 | الکترومود | 44,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 28,000 | 27,700 | 27,400 | 27,000 | 26,700 | 26,400 | سلامت فیزیکی کالا | |
| جور الکترونیک | 3 | 92,200 | 86,700 | 84,100 | 82,900 | 81,200 | 81,200 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| نوژان الکترونیک | 2 | 34,700 | 29,100 | 28,400 | 28,000 | 27,900 | 27,900 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| مشهد الکترونیک | 3 | 37,700 | 32,100 | 31,400 | 31,000 | 30,900 | 30,900 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکترومود | 2 | 45,100 | 44,000 | 44,000 | 44,000 | 44,000 | 44,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک سنتر | 1 | 39,000 | 37,000 | 37,000 | 37,000 | 37,000 | 37,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۵۸ گرم |
| نوع | کارتریج شیشه ای |
| جریان نامی | 1 A |
| ولتاژ نامی AC | 250 V |
| فرمت پایه | Axial without Lead |
| طول | 20 mm |
| قطر | 5 mm |
| عنوان انگلیسی | 1A 5x20 Glass Fuse |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند


















