شناسه 0320006
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 30,000 | 29,700 | 29,400 | 29,100 | 28,800 | 28,500 | سلامت فیزیکی کالا | |
| جور الکترونیک | 3 | 44,000 | 35,700 | 32,900 | 32,000 | 31,500 | 31,400 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| سپنتا | 2 | 40,800 | 32,600 | 29,700 | 28,800 | 28,400 | 28,300 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک سنتر | 1 | 42,100 | 34,000 | 34,000 | 34,000 | 34,000 | 34,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۶۳ گرم |
| نوع | کارتریج شیشه ای |
| جریان نامی | 10 A |
| ولتاژ نامی AC | 250 V |
| فرمت پایه | Axial without Lead |
| طول | 20 mm |
| قطر | 5 mm |
| عنوان انگلیسی | 10A 5x20 Glass Fuse |
توضیحات محصول
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند















