شناسه 0304305
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | فروغ الکترونیک | 298,000 |
| 50 | فروغ الکترونیک | 290,000 |
| 100 | فروغ الکترونیک | 277,000 |
| 300 | فروغ الکترونیک | 274,000 |
| 500 | فروغ الکترونیک | 271,000 |
| 1,000 | فروغ الکترونیک | 268,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 310,000 | 307,000 | 300,000 | 294,000 | 288,000 | 280,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| فروغ الکترونیک | 3 | 298,000 | 290,000 | 277,000 | 274,000 | 271,000 | 268,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| سامان الکترونیک | 3 | 604,000 | 570,000 | 557,000 | 556,000 | 556,000 | 550,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۲۶ گرم |
| طول | 10.40 mm |
| تعداد پایه | 3 |
| پکیج | DPAK |
| جریان موثر حالت وصل | 4 A |
| عرض | 6.73 mm |
| پارت نامبر | T405Q-600B-TR |
| ضخامت | 2.40 mm |
| حداکثر ولتاژ تریگر گیت | 1.3 V |
| ولتاژ حالت قطع | 600 V |
| عنوان انگلیسی | TRIAC T405Q-600B-TR SMD |
| محدوده دمای کاری | -40~125 °C |
| محدوده جریان تریگر گیت | 5~10 mA |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند















