شناسه 0305632
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | الکتروسهیل | 357,000 |
| 50 | امین | 330,000 |
| 100 | امین | 321,000 |
| 300 | میعاد الکترونیک | 327,000 |
| 500 | میعاد الکترونیک | 323,000 |
| 1,000 | میعاد الکترونیک | 320,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 497,000 | 494,000 | 492,000 | 492,000 | 492,000 | 492,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| میعاد الکترونیک | 3 | 346,000 | 338,000 | 331,000 | 327,000 | 323,000 | 320,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| امین | 3 | 349,000 | 330,000 | 321,000 | 320,000 | 319,000 | 319,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکتروسهیل | 2 | 357,000 | 349,000 | 346,000 | 345,000 | 345,000 | 345,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۱۸ گرم |
| تعداد پایه | 4 |
| پکیج | SOT-223 |
| جریان موثر حالت وصل | 1 A |
| پارت نامبر | Z0103NN |
| حداکثر ولتاژ تریگر گیت | 1.3 V |
| ولتاژ حالت قطع | 800 V |
| پیک توان گیت | 2 W |
| عنوان انگلیسی | TRIAC Z0103NN SMD |
| محدوده دمای کاری | -40~125 °C |
| حداکثر جریان تریگر گیت | 3 mA |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند













