شناسه 0305040
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | بهامد | 221,000 |
| 50 | بهامد | 220,000 |
| 500 | الکترونیک یاران | 392,000 |
| 1,000 | الکترونیک یاران | 383,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 281,000 | 279,000 | 277,000 | 276,000 | 273,000 | 271,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک یاران | 3 | 417,000 | 404,000 | 402,000 | 396,000 | 392,000 | 383,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| فیدار الکترونیک | 2 | 840,000 | 831,000 | 829,000 | 828,000 | 827,000 | 827,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| غزل الکترونیک | 3 | 439,000 | 431,000 | 428,000 | 427,000 | 427,000 | 426,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| رهام | 3 | 508,000 | 500,000 | 497,000 | 496,000 | 496,000 | 496,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| بهامد | 1 | 221,000 | 220,000 | 220,000 | 220,000 | 220,000 | 220,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| الکترونیک سنتر | 1 | 222,000 | 221,000 | 221,000 | 221,000 | 221,000 | 221,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۲ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| فوتپرینت | دانلود |
| دیتاشیت TIP122C | دانلود |
| وزن | ۲/۸۹۳ گرم |
| عنوان انگلیسی | TIP122 Darlington NPN |
| نوع | Darlington BJT |
| نوع پلاریته | NPN |
| حداکثر ولتاژ کلکتور-امیتر | 100 V |
| حداکثر جریان کلکتور | 5 A |
| حداکثر توان اتلافی در Ta=25ᵒC | 2000 mW |
| حداکثر توان اتلافی در Tc=25ᵒC | 65 W |
| حداقل بهره | 1000 |
| حداکثر بهره | 1000 |
| پکیج | TO-220 |
| پارت نامبر | TIP122 |
| طول | 10.67 mm |
| عرض | 4.83 mm |
| ارتفاع | 16.51 mm |
| محدوده دمای کاری | -65~150 °C |
توضیحات محصول
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند









