تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 40,300 | 18,200 | 16,600 | 16,300 | 16,300 | 16,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| تکنوجو | 3 | 25,600 | 20,100 | 19,300 | 18,000 | 17,900 | 17,900 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| سامان الکترونیک | 3 | 23,800 | 18,300 | 17,000 | 16,200 | 16,200 | 16,100 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| میعاد الکترونیک | 2 | 27,800 | 22,300 | 21,600 | 21,200 | 21,100 | 21,100 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| پرتیکان الکترونیک | 3 | 36,500 | 36,500 | 36,500 | 36,500 | 36,500 | 36,500 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترومود | 2 | 35,100 | 32,100 | 32,100 | 32,100 | 32,100 | 32,100 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک صالح | 1 | 67,700 | 30,500 | 30,500 | 30,500 | 30,500 | 30,500 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| فوتپرینت | دانلود |
| دیتاشیت 2N5551 | دانلود |
| وزن | ۰/۲ گرم |
| عنوان انگلیسی | 2N5551 NPN Transistor |
| نوع | general purpose |
| نوع پلاریته | NPN |
| حداکثر ولتاژ کلکتور-امیتر | 160 V |
| حداکثر جریان کلکتور | 0.6 A |
| حداکثر توان اتلافی در Ta=25ᵒC | 625 mW |
| حداقل بهره | 30 |
| حداکثر بهره | 250 |
| پکیج | TO-92 |
| پارت نامبر | 2N5551 |
| طول | 5.2 mm |
| عرض | 4.19 mm |
| ارتفاع | 5.33 mm |
| محدوده دمای کاری | -55~150 °C |
توضیحات محصول
توان این ترانزیستور حداکثر 0.625 وات می باشد .
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند







