شناسه 0305177
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 338,000 |
| 50 | فیدار الکترونیک | 331,000 |
| 100 | فیدار الکترونیک | 324,000 |
| 300 | فیدار الکترونیک | 320,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 338,000 | 337,000 | 334,000 | 330,000 | 328,000 | 325,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| فیدار الکترونیک | 3 | 339,000 | 331,000 | 324,000 | 320,000 | 316,000 | 310,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| BF256B | دانلود |
| وزن | ۰/۲۲ گرم |
| نوع | JFET |
| نوع پلاریته | N-Channel |
| حداکثر ولتاژ گیت-سورس | -30 V |
| حداکثر توان اتلافی در Ta=25ᵒC | 350 mW |
| پکیج | TO-92 |
| پارت نامبر | BF256B |
| طول | 4.83 mm |
| عرض | 3.86 mm |
| ارتفاع | 4.78 mm |
| عنوان انگلیسی | JFET Transistor BF256B |
| محدوده دمای کاری | -55~150 °C |
توضیحات محصول
این ترانزیستور فرکانس بالا از نوع N Channel بوده و به عنوان تقویت کننده VHF/UHF کاربرد دارد.
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند










