تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 100 | روبوایکیو | 80,200 |
| 500 | سامان الکترونیک | 272,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 80,600 | 80,200 | 79,600 | 79,100 | 78,400 | 77,700 | سلامت فیزیکی کالا | |
| سامان الکترونیک | 3 | 287,000 | 281,000 | 272,000 | 265,000 | 260,000 | 260,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| مشهد الکترونیک | 3 | 148,000 | 135,000 | 134,000 | 133,000 | 133,000 | 133,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| فوتپرینت | دانلود |
| وزن | ۰/۰۵ گرم |
| عنوان انگلیسی | BCX5616 PNP SMD Transistor |
| نوع | general purpose |
| نوع پلاریته | NPN |
| حداکثر ولتاژ کلکتور-امیتر | 80 V |
| حداکثر جریان کلکتور | 1 A |
| حداقل بهره | 160 |
| حداکثر بهره | 250 |
| پکیج | SOT89 |
| پارت نامبر | BCX5616 |
| محدوده دمای کاری | -65~150 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند








