شناسه 0305626
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 3,490,000 | 3,480,000 | 3,470,000 | 3,450,000 | 3,420,000 | 3,400,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| ماژول شاپ | 2 | 6,070,000 | 6,060,000 | 6,050,000 | 6,050,000 | 6,050,000 | 6,050,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک صالح | 1 | 9,630,000 | 9,470,000 | 9,470,000 | 9,470,000 | 9,470,000 | 9,470,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۶/۰۶ گرم |
| نوع | NPT Trench IGBT |
| زمان نزول | 100 ns |
| نوع پلاریته | NPT |
| پارت نامبر | FGA25N120ANTD |
| تعداد پایه | 3 |
| پکیج | TO-3P |
| حداکثر جریان کلکتور | 25 A |
| حداکثر ولتاژ کلکتور-امیتر | 1200 V |
| حداکثر توان اتلافی در Tc=25ᵒC | 312 W |
| زمان صعود | 60 ns |
| حداکثر ولتاژ گیت-امیتر | 20 V |
| حداکثر ولتاژ اشباع کلکتور-امیتر | 2 V |
| عنوان انگلیسی | FGA25N120ANTD IGBT Power Transistor |
| محدوده دمای کاری | -55~150 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند
















