شناسه 0306009
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | فروغ الکترونیک | 376,000 |
| 50 | فروغ الکترونیک | 368,000 |
| 100 | فروغ الکترونیک | 361,000 |
| 300 | فروغ الکترونیک | 357,000 |
| 500 | فروغ الکترونیک | 354,000 |
| 1,000 | فروغ الکترونیک | 352,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 395,000 | 385,000 | 375,000 | 365,000 | 355,000 | 350,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| فروغ الکترونیک | 3 | 376,000 | 368,000 | 361,000 | 357,000 | 354,000 | 352,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۲ گرم |
| پکیج | TO-92 |
| تعداد پایه | 3 |
| قابلیت تنظیم ولتاژ خروجی | دارد |
| عنوان انگلیسی | LM336Z – Shunt Voltage Regulator – 5V – TO-92 |
| حداکثر ولتاژ ورودی | 10 V |
| محدوده ولتاژ خروجی | 5 V |
توضیحات محصول
این قطعه یک رگولاتور زنری با ولتاژ 5 ولت دقیق می باشد.

خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند












