شناسه 0306011
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 100 | غزل الکترونیک | 55,200 |
| 500 | مشهد الکترونیک | 83,300 |
| 1,000 | مشهد الکترونیک | 82,100 |
| 5,000 | مشهد الکترونیک | 81,200 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| مشهد الکترونیک | 3 | 92,200 | 85,700 | 83,300 | 82,100 | 81,200 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| غزل الکترونیک | 3 | 60,800 | 55,200 | 54,500 | 54,100 | 54,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۱۹ گرم |
| پکیج | TO-92 |
| تعداد پایه | 3 |
| قابلیت تنظیم ولتاژ خروجی | ندارد |
| عنوان انگلیسی | 78L05 – Linear Voltage Regulator – 5V – TO-92 |
| حداکثر ولتاژ ورودی | 30 V |
| محدوده ولتاژ خروجی | 5 V |
| حداکثر جریان خروجی | 0.1 A |
توضیحات محصول
رگولاتور 78L05 قطعه ای جهت کاهش و تثبیت ولتاژ می باشد. این آی سی میتواند با ولتاژ ورودی تا 30 ولت، در خروجی ولتاژ تثبیت شده 5 ولت مثبت ارائه دهد.
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند











