شناسه 0306217
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 100 | نورا الکترونیک | 34,300 |
| 500 | امین | 27,600 |
| 1,000 | امین | 26,600 |
| 5,000 | نورا الکترونیک | 31,800 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| امین | 3 | 42,100 | 36,600 | 27,600 | 26,600 | 26,600 | 26,600 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| نورا الکترونیک | 3 | 40,200 | 34,300 | 32,900 | 32,200 | 31,800 | 31,800 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| ویهان | 3 | 93,900 | 78,500 | 77,800 | 76,700 | 76,700 | 76,700 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۱۹ گرم |
| پارت نامبر | WS78L05ACZ |
| تعداد پایه | 3 |
| پکیج | TO-92 |
| تعداد خروجی | 1 |
| نوع رگولاتور و کنترل کننده | Linear Voltage Regulators |
| قابلیت تنظیم ولتاژ خروجی | ندارد |
| عنوان انگلیسی | WS78L05ACZ – Linear Voltage Regulator – 5V – TO-92 |
| محدوده دمای کاری | 0~70 °C |
| محدوده ولتاژ ورودی | 7~20 V |
| محدوده ولتاژ خروجی | 4.8~5.2 V |
| حداکثر جریان خروجی | 100 mA |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند











