تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 1,390,000 |
| 25 | الکترونیک یاران | 1,470,000 |
| 100 | الکترونیک یاران | 1,440,000 |
| 300 | الکترونیک یاران | 1,420,000 |
| 500 | الکترونیک یاران | 1,390,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 1,390,000 | 1,380,000 | 1,370,000 | 1,360,000 | 1,350,000 | 1,330,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| الکترونیک یاران | 3 | 1,490,000 | 1,470,000 | 1,440,000 | 1,420,000 | 1,390,000 | 1,390,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| ماژول شاپ | 3 | 1,670,000 | 1,580,000 | 1,540,000 | 1,540,000 | 1,540,000 | 1,530,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۲/۷۲ گرم |
| پکیج | TO-220 |
| تعداد پایه | 3 |
| طول | 10 mm |
| عرض | 4.5 mm |
| ارتفاع | 15 mm |
| پارت نامبر | LF33CV |
| قابلیت تنظیم ولتاژ خروجی | ندارد |
| عنوان انگلیسی | LF33 – LDO Linear Regulator – 3.3V – TO-220 |
| محدوده دمای کاری | -40~125 °C |
| حداکثر ولتاژ ورودی | 16 V |
| محدوده ولتاژ خروجی | 3.2~3.3 V |
| حداکثر جریان خروجی | 1 A |
توضیحات محصول
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند

















