تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | الکترونیک یاران | 297,000 |
| 50 | الکترونیک یاران | 289,000 |
| 100 | الکترونیک یاران | 283,000 |
| 300 | الکترونیک یاران | 279,000 |
| 500 | الکترونیک یاران | 270,000 |
| 1,000 | الکترونیک یاران | 267,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 385,000 | 355,000 | 350,000 | 340,000 | 320,000 | 310,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک یاران | 3 | 297,000 | 289,000 | 283,000 | 279,000 | 270,000 | 267,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| ماژول شاپ | 2 | 360,000 | 352,000 | 349,000 | 348,000 | 348,000 | 348,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| الکتروسهیل | 5 | 324,000 | 307,000 | 302,000 | 300,000 | 299,000 | 299,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۶ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۱/۶۴ گرم |
| پارت نامبر | LM2576S-5.0 |
| تعداد پایه | 5 |
| پکیج | TO-263 |
| نوع خروجی | Fixed |
| تعداد خروجی | 1 |
| نوع رگولاتور و کنترل کننده | Switching Voltage Regulators |
| نوع توپولوژی | Step down/ Step up |
| فرکانس سوئیچینگ | 52 kHz |
| قابلیت تنظیم ولتاژ خروجی | ندارد |
| عنوان انگلیسی | LM2576S 5V Switching Regulator (SMD, Copy) |
| محدوده دمای کاری | -40~125 °C |
| حداکثر فرکانس سوئیچینگ | 63 kHz |
| حداکثر ولتاژ ورودی | 40 V |
| محدوده ولتاژ خروجی | 4.9~5.1 V |
| حداکثر جریان خروجی | 3 A |
| اصالت | کپی |
توضیحات محصول
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند

















