شناسه 0306159
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | جور الکترونیک | 322,000 |
| 50 | جور الکترونیک | 311,000 |
| 100 | جور الکترونیک | 305,000 |
| 300 | جور الکترونیک | 301,000 |
| 500 | جور الکترونیک | 294,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 378,000 | 368,000 | 366,000 | 365,000 | 364,000 | 362,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| جور الکترونیک | 3 | 322,000 | 311,000 | 305,000 | 301,000 | 294,000 | 288,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| نوژان الکترونیک | 2 | 419,000 | 411,000 | 408,000 | 407,000 | 407,000 | 406,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۱/۵۴ گرم |
| پارت نامبر | -40 |
| تعداد پایه | TO-263 |
| پکیج | Fixed |
| نوع خروجی | 1 |
| نوع رگولاتور و کنترل کننده | Switching Voltage Regulators |
| نوع توپولوژی | Step down (Buck) |
| فرکانس سوئیچینگ | 52 kHz |
| قابلیت تنظیم ولتاژ خروجی | ندارد |
| عنوان انگلیسی | LM2576S 12V Switching Regulator (SMD, Copy) |
| محدوده دمای کاری | 125~5 °C |
| حداکثر فرکانس سوئیچینگ | 58 kHz |
| محدوده ولتاژ ورودی | 4~40 V |
| محدوده ولتاژ خروجی | 1176~12.24 V |
| حداکثر جریان خروجی | 3 mA |
| اصالت | کپی |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند









