تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 342,000 |
| 50 | غزل الکترونیک | 548,000 |
| 100 | غزل الکترونیک | 536,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 342,000 | 336,000 | 325,000 | 313,000 | 307,000 | 306,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| سپنتا | 3 | 478,000 | 470,000 | 467,000 | 466,000 | 466,000 | 465,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| نورا الکترونیک | 2 | 558,000 | 550,000 | 547,000 | 546,000 | 545,000 | 545,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| غزل الکترونیک | 3 | 577,000 | 548,000 | 536,000 | 535,000 | 535,000 | 530,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۲/۶۲ گرم |
| طول | 10 mm |
| عرض | 4.4 mm |
| ارتفاع | 15.3 mm |
| پارت نامبر | L7912CV |
| تعداد پایه | 3 |
| پکیج | TO-220 |
| قابلیت تنظیم ولتاژ خروجی | ندارد |
| عنوان انگلیسی | L7912CV – Negative Linear Regulator – -12V – TO-220 |
| محدوده دمای کاری | 0~150 °C |
| محدوده ولتاژ خروجی | -11.5~-12.5 V |
| حداکثر جریان خروجی | 1.5 A |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند













