رله 12 ولت تک کنتاکت 16 آمپر 8 پین HONGFA مدل HF115F/012-1ZS3AF
اشتراک‌گذاری
شناسه 0308125
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
بهترین فروشنده
فروشگاه این کالا را با حداقل سفارش عدد موجود دارد.
ناموجود با امکان تامین
سلامت فیزیکی کالا
۲,۶۹۰,۰۰۰
قیمت بهتری سراغ دارید؟ ثبت قیمت کمتر
نام فروشنده داخلی ۱+ عدد ۲۵+ عدد ۱۰۰+ عدد ۳۰۰+ عدد ۵۰۰+ عدد ویژگی‌ها
روبوایکیو 0 2,690,000 2,590,000 2,580,000 2,570,000 2,540,000 سلامت فیزیکی کالا
مستندات فنی
عنوان مقدار
دیتاشیت دانلود
وزن ۱۵/۷ گرم
نوع رله مینیاتوری
پارت نامبر HF115F/012-1ZS3AF
تعداد کنتاکت 1
ولتاژ بوبین 12 V
ولتاژ AC سوئیچینگ 250 VAC
جریان AC سوئیچینگ 16 A
جریان DC سوئیچینگ 16 A
مقاومت بوبین 360 Ω
تعداد پایه 8
جنس کنتاکت AgSnO2
طول 29 mm
عرض 12.7 mm
ارتفاع 15.7 mm
عنوان انگلیسی HONGFA HF115F/012‑1ZS3AF 12V 16A SPDT 8‑Pin Relay
محدوده دمای کاری -40~85 °C