شناسه 0309053
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 160,000 |
| 100 | ایده پردازان | 154,000 |
| 500 | ایده پردازان | 153,000 |
| 1,000 | ایده پردازان | 152,000 |
| 5,000 | ایده پردازان | 151,000 |
| 10,000 | ایده پردازان | 150,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 160,000 | 159,000 | 158,000 | 157,000 | 156,000 | 155,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| جور الکترونیک | 3 | 177,000 | 170,000 | 166,000 | 161,000 | 158,000 | 158,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| ایده پردازان | 1 | 155,000 | 154,000 | 153,000 | 152,000 | 151,000 | 150,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| نویز الکترونیک | 1 | 190,000 | 190,000 | 190,000 | 190,000 | 190,000 | 190,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| فوتپرینت | دانلود |
| دیتاشیت LM324 SMD | دانلود |
| وزن | ۰/۱۸ گرم |
| نوع | Low power quad operational amplifiers |
| تعداد تقویت کننده | 4 |
| پکیج | SO14 SMD |
| تعداد پایه | 14 |
| حداکثر آفست ورودی | 7 mV |
| پهنای باند | 1.2 MHz |
| CMRR | 80 dB |
| طول | 8.8 mm |
| عرض | 4 mm |
| ارتفاع | 1.4 mm |
| عنوان انگلیسی | LM324 Quad Operational Amplifier SMD |
| محدوده ولتاژ تغذیه | 30~3 V |
| محدوده دمای کاری | 0~70 °C |
توضیحات محصول
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند


















