شناسه 0309141
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 225,000 |
| 50 | جور الکترونیک | 257,000 |
| 100 | جور الکترونیک | 254,000 |
| 300 | فیدار الکترونیک | 844,000 |
| 500 | فیدار الکترونیک | 843,000 |
| 1,000 | فیدار الکترونیک | 834,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 225,000 | 223,000 | 222,000 | 222,000 | 221,000 | 221,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| فیدار الکترونیک | 3 | 915,000 | 864,000 | 844,000 | 844,000 | 843,000 | 834,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| جور الکترونیک | 2 | 265,000 | 257,000 | 254,000 | 253,000 | 253,000 | 253,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| مگا الکترونیک | 2 | 257,000 | 242,000 | 242,000 | 242,000 | 242,000 | 242,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| فوتپرینت | دانلود |
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۱۸ گرم |
| نوع | Quad operational Amplifiers |
| تعداد تقویت کننده | 4 |
| تعداد پایه | 14 |
| پکیج | SO-14 |
| جریان بایاس ورودی | 200 pA |
| پهنای باند | 4 MHz |
| Slew Rate | 16 V/us |
| عنوان انگلیسی | TL084CD Quad JFET Operational Amplifier SMD |
| حداکثر جریان مصرفی | 1.4 mA |
| حداکثر جریان خروجی | 40 mA |
| محدوده ولتاژ تغذیه | 36~6 V |
| محدوده دمای کاری | 0~70 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند
















