شناسه 0309125
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | الکتروسهیل | 340,000 |
| 50 | الکترونیک یاران | 199,000 |
| 100 | الکترونیک یاران | 194,000 |
| 300 | الکترونیک یاران | 193,000 |
| 500 | الکترونیک یاران | 191,000 |
| 1,000 | الکترونیک یاران | 189,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| الکترونیک یاران | 3 | 208,000 | 199,000 | 194,000 | 193,000 | 191,000 | 189,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| فیدار الکترونیک | 2 | 240,000 | 232,000 | 229,000 | 228,000 | 228,000 | 228,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| ماژول شاپ | 3 | 226,000 | 218,000 | 212,000 | 206,000 | 202,000 | 202,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکتروسهیل | 3 | 340,000 | 319,000 | 311,000 | 310,000 | 310,000 | 307,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۱۸ گرم |
| نرخ انتقال داده | 10 Mbps |
| نوع | DIFFERENTIAL BUS TRANSCEIVER |
| ارتفاع | 60 mm |
| پارت نامبر | SN75176BD |
| تعداد پایه | 8 |
| پکیج | SO-8 |
| تعداد درایور | 1 |
| عنوان انگلیسی | SN75176BD RS-485/RS-422 Differential Bus Transceiver IC SMD |
| محدوده دمای کاری | 0~70 °C |
| محدوده ولتاژ تغذیه | 5.25~4.75 V |
| حداکثر جریان تغذیه | 70 mA |
| پروتکل ارتباطی | RS422-RS485 |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند












