تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 106,000 | 104,000 | 104,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| رهام | 3 | 111,000 | 105,000 | 104,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک صالح | 1 | 200,000 | 200,000 | 200,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۵۲ گرم |
| طول | 10.9 mm |
| عرض | 4.65 mm |
| ارتفاع | 4 mm |
| پکیج | HC-49S |
| فرمت پایه | Radial |
| فاصله پایه ها | 4.88 mm |
| تلرانس فرکانس | 10 ppm |
| ظرفیت بار خازنی | 20 pF |
| تعداد پایه | 2 |
| فرکانس | 12 MHz |
| عنوان انگلیسی | 12 MHz Crystal 10 ppm |
| محدوده دمای کاری | -20~70 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند












