شناسه 0311756
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 730,000 |
| 50 | فهیم الکترونیک خاورمیانه | 859,000 |
| 100 | فهیم الکترونیک خاورمیانه | 848,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 730,000 | 725,000 | 720,000 | 715,000 | 710,000 | 705,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| فهیم الکترونیک خاورمیانه | 3 | 877,000 | 859,000 | 848,000 | 838,000 | 820,000 | 820,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۱/۴ گرم |
| طول | 19.5 mm |
| عرض | 6.5 mm |
| ارتفاع | 3.3 mm |
| پارت نامبر | CD4047B |
| تعداد پایه | 14 |
| پکیج | PDIP-N |
| نوع | Monostable Multivibrator |
| حداکثر توان اتلافی در Ta=25ᵒC | 500 mW |
| خانواده آی سی | CMOS |
| عنوان انگلیسی | CD4047BE Monostable/Astable Multivibrator IC |
| محدوده دمای کاری | -55~125 °C |
| محدوده ولتاژ تغذیه | 18~3 V |
| محدوده جریان مصرفی | -10~10 mA |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند














