شناسه 0312132
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 125,000 | 124,000 | 123,000 | 122,000 | 121,000 | 120,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| سامان الکترونیک | 3 | 149,000 | 140,000 | 135,000 | 135,000 | 133,000 | 132,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| مگا الکترونیک | 2 | 168,000 | 168,000 | 168,000 | 168,000 | 168,000 | 168,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| datasheet | دانلود |
| وزن | ۰/۴۳ گرم |
| طول | 9.98 mm |
| ارتفاع | 3.5 mm |
| عنوان انگلیسی | LTV814A Optocoupler |
| ولتاژ ایزولاسیون | 5 KV |
| تعداد پین | 4 |
| تعداد کانال | 1 |
| پکیج | DIP-4 |
| پارت نامبر | LTV814A |
| عرض | 4.6 mm |
| حداکثر جریان مستقیم | 50 mA |
| حداکثر CTR | 20 % |
| حداکثر توان اتلافی | 150 mW |
| نوع | Opto coupler |
| ولتاژ بایاس مستقیم | 1.4 V |
| حداکثر ولتاژ کلکتور-امیتر | 35 V |
| حداکثر جریان کلکتور | 50 mA |
| محدوده دمای کاری | -30~100 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند














