تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 100 | نوژان الکترونیک | 47,800 |
| 500 | نوژان الکترونیک | 47,100 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 51,500 | 49,900 | 49,700 | 49,500 | سلامت فیزیکی کالا | |
| نوژان الکترونیک | 3 | 103,000 | 47,800 | 47,100 | 46,300 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۲۲ گرم |
| طول | 6.4 mm |
| ارتفاع | 3.5 mm |
| عنوان انگلیسی | GTZ817C Optocoupler |
| ولتاژ ایزولاسیون | 5 KV |
| تعداد پین | 4 |
| تعداد کانال | 1 |
| پکیج | PDIP-4 |
| پارت نامبر | GTZ817C |
| عرض | 4.6 mm |
| حداکثر جریان مستقیم | 50 mA |
| حداکثر CTR | 600 % |
| حداکثر توان اتلافی | 200 mW |
| ولتاژ بایاس مستقیم | 1.4 V |
| حداکثر ولتاژ کلکتور-امیتر | 35 V |
| حداکثر جریان کلکتور | 50 mA |
| حداکثر ولتاژ معکوس | 6 V |
| محدوده دمای کاری | -30~100 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند










