تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 118,000 | 117,000 | 116,000 | 115,000 | 114,000 | 113,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| سامان الکترونیک | 2 | 167,000 | 159,000 | 156,000 | 155,000 | 155,000 | 155,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| حامی | 2 | 113,000 | 113,000 | 113,000 | 113,000 | 113,000 | 113,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۳ گرم |
| نوع اسپیسر | FF |
| طول کل | 25 mm |
| قطر | 5 mm |
| قطر داخلی | 3 mm |
| طول بدنه | 25 mm |
| شکل بدنه | شش ضلعی |
| جنس | برنجی |
| پوشش | نیکل |
| عنوان انگلیسی | Metal Female-Female Standoff 25mm |
توضیحات محصول
این محصول یک اسپیسر دو سر مهره است.
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند








