شناسه 0318045
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 1,230,000 | 1,220,000 | 1,210,000 | 1,200,000 | 1,190,000 | 1,180,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| سامان الکترونیک | 2 | 1,680,000 | 1,660,000 | 1,660,000 | 1,660,000 | 1,660,000 | 1,660,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| تکنوجو | 3 | 2,300,000 | 2,170,000 | 2,170,000 | 2,120,000 | 2,120,000 | 2,120,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| فوتپرینت | دانلود |
| datasheet | دانلود |
| وزن | ۰/۶۷ گرم |
| طول | 10.5 mm |
| زمان نزول | 25 ns |
| حداکثر ولتاژ خروجی | 20 V |
| حداکثر ولتاژ آفست | 600 V |
| محدوده ولتاژ تغذیه | 20~10 V |
| محدوده دمای کاری | -55~150 °C |
| عنوان انگلیسی | IR2113S High‑Side / Low‑Side MOSFET & IGBT Gate Driver IC SMD |
| تعداد کانال | 2 |
| زمان صعود | 35 ns |
| عرض | 10.65 mm |
| حداکثر توان اتلافی در Ta=25ᵒC | 1.25 W |
| نوع | Gate Driver |
| پکیج | SOW-16 |
| تعداد پایه | 16 |
| پارت نامبر | IR2113S |
| ارتفاع | 2.65 mm |
| حداکثر جریان خروجی | 2 A |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند


















