شناسه 0318130
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 1,000,000 |
| 25 | غزل الکترونیک | 1,870,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 1,000,000 | 990,000 | 980,000 | 970,000 | 960,000 | 950,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| غزل الکترونیک | 6 | 2,000,000 | 1,870,000 | 1,830,000 | 1,830,000 | 1,820,000 | 1,810,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۷ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت IR2153S | دانلود |
| وزن | ۰/۲۷ گرم |
| پکیج | SOIC |
| تعداد پایه | 8 |
| تعداد کانال | 2 |
| عنوان انگلیسی | IR2153S Self‑Oscillating Half‑Bridge Gate Driver IC SMD |
| محدوده دمای کاری | -40~125 °C |
| حداقل ولتاژ تغذیه | 20 V |
| حداکثر جریان خروجی | 0.4 A |
توضیحات محصول
ای سی IR2153S یک درایور HALF BRIDGE است که مناسب برای درایو ماسفتها و IGBTها می باشد.ولتاژ خروجی این تراشه 600 ولت و جریان خروجی 400 میلی آمپر می باشد.این تراشه با فرمت SOIC و در پکیج 8 پایه ارائه شده است.

تذکر : این محصول قبلا استفاده شده و از روی بورد دمونتاژ شده است

تذکر : این محصول قبلا استفاده شده و از روی بورد دمونتاژ شده است
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند








