تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 641,000 |
| 50 | میعاد الکترونیک | 647,000 |
| 100 | میعاد الکترونیک | 633,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 641,000 | 629,000 | 622,000 | 622,000 | 621,000 | 618,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| ماژول شاپ | 3 | 667,000 | 659,000 | 649,000 | 642,000 | 635,000 | 628,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| میعاد الکترونیک | 3 | 683,000 | 647,000 | 633,000 | 632,000 | 631,000 | 626,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک یاران | 2 | 749,000 | 741,000 | 738,000 | 737,000 | 737,000 | 737,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت SG3524N | دانلود |
| وزن | ۰/۹۵ گرم |
| نوع رگولاتور و کنترل کننده | PWM Controllers |
| عرض | 7.62 mm |
| حداکثر فرکانس سوئیچینگ | 450 kHz |
| حداکثر جریان خروجی | 0.1 A |
| حداکثر ولتاژ خروجی | 5.4 V |
| محدوده ولتاژ ورودی | 8~40 V |
| عنوان انگلیسی | SG3524N PWM Controller |
| ارتفاع | 5.08 mm |
| طول | 19.69 mm |
| پارت نامبر | SG3524N |
| تعداد پایه | 16 |
| پکیج | PDIP-16 |
| تعداد خروجی | 2 |
| نوع خروجی | Fixed |
| نوع توپولوژی | Step up/ Step down/ Flyback |
| حداکثر چرخه کاری | 45 % |
| حداکثر فرکانس اسیلاتور | 450 kHz |
| محدوده دمای کاری | 0~70 °C |
توضیحات محصول
آی سی SG3524N محصول شرکت Texas Instruments یکی از آی سی های معروف در زمینه مدولاسیون PWM می باشد.این آی سی به عنوان یک تولید کننده و کنترل کننده پالسهای PWMدر مدارات عمل میکند.
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند








