تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | غزل الکترونیک | 310,000 |
| 50 | غزل الکترونیک | 301,000 |
| 100 | غزل الکترونیک | 295,000 |
| 300 | غزل الکترونیک | 291,000 |
| 500 | غزل الکترونیک | 288,000 |
| 1,000 | غزل الکترونیک | 284,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| غزل الکترونیک | 3 | 310,000 | 301,000 | 295,000 | 291,000 | 288,000 | 284,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکتروسهیل | 3 | 348,000 | 339,000 | 336,000 | 328,000 | 325,000 | 318,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| رهام | 3 | 485,000 | 456,000 | 445,000 | 444,000 | 443,000 | 439,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۴۴ گرم |
| پارت نامبر | TM1638 |
| تعداد پایه | 28 |
| پکیج | SOP-28 |
| جریان خروجی | -50 mA |
| عنوان انگلیسی | TM1638 LED Display Driver IC |
| محدوده دمای کاری | -40~80 °C |
| حداکثر ولتاژ تغذیه | 5 V |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند























