شناسه 0320123
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 31,700 | 28,800 | 28,700 | 28,600 | 28,500 | سلامت فیزیکی کالا | |
| ماژول شاپ | 3 | 39,500 | 33,500 | 32,800 | 31,500 | 31,400 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| سامان الکترونیک | 3 | 84,100 | 60,800 | 60,000 | 59,300 | 59,200 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکتروسهیل | 3 | 53,100 | 47,500 | 43,000 | 41,800 | 41,700 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| ویهان | 2 | 33,300 | 27,800 | 27,000 | 26,600 | 26,600 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| بهامد | 5 | 21,800 | 21,300 | 21,000 | 21,000 | 21,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| الکترونیک سنتر | 1 | 21,900 | 21,400 | 21,400 | 21,400 | 21,400 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۲ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۴۶ گرم |
| قطر | 7 mm |
| پکیج | Radial |
| ولتاژ | 470 V |
| حداکثر ولتاژ کلمپ | 810 V |
| حداکثر پیک جریان | 400 A |
| حداکثر ولتاژ DC | 385 V |
| حداکثر ولتاژ موثر | 300 V |
| عنوان انگلیسی | 07D471K 470V Metal Oxide Varistor MOV 7mm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند










