شناسه 0321019
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 350,000 | 347,000 | 344,000 | 342,000 | 339,000 | 336,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۸۲ گرم |
| پارت نامبر | AT24C512 |
| تعداد پایه | 8 |
| پکیج | DIP-8 |
| نوع رابط | I2C |
| سایز حافظه | 512 KB |
| اندازه هر سطر حافظه | 8 b |
| تعداد سطر حافظه | 65536 |
| حداکثر فرکانس کلاک | 1 MHz |
| عنوان انگلیسی | AT24C512 I2C Serial EEPROM Memory IC (Clone) |
| محدوده دمای کاری | -55~125 °C |
| محدوده ولتاژ تغذیه | 5.5~4.5 V |
| نوع حافظه | EEPROM |
| اصالت | کپی |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند








