شناسه 1506007
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | غزل الکترونیک | 10,800 |
| 500 | غزل الکترونیک | 9,900 |
| 1,000 | غزل الکترونیک | 9,500 |
| 5,000 | الکترومود | 18,300 |
| 10,000 | الکترومود | 17,100 |
| 20,000 | الکترومود | 15,400 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ۲۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 9,800 | 9,450 | 9,310 | 9,280 | 9,270 | 9,270 | سلامت فیزیکی کالا | |
| مشهد الکترونیک | 3 | 11,400 | 10,300 | 9,800 | 9,500 | 9,500 | 9,490 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| غزل الکترونیک | 3 | 10,800 | 9,900 | 9,500 | 9,420 | 9,390 | 9,390 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکترومود | 2 | 22,600 | 21,400 | 20,000 | 18,300 | 17,100 | 15,400 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۱ گرم |
| عرض | 5 mm |
| تعداد پین | 2 |
| فاصله پین ها | 2.54 mm |
| طول | 5.7 mm |
| ضخامت | 2.3 mm |
| رنگ | مشکی |
| فاصله سوراخ ها | 2.54 mm |
| عنوان انگلیسی | 2.54mm Jumper Cap Black |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند

















