شناسه 1508067
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 268,000 | 266,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| مگا الکترونیک | 2 | 293,000 | 271,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| بهامد | 1 | 268,000 | 266,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| الکترونیک سنتر | 1 | 269,000 | 268,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۵/۶۱ گرم |
| نوع | پل دیود |
| مدل | KBL610 |
| حداکثر ولتاژ معکوس | 1000 V |
| ولتاژ بایاس مستقیم | 1.05 V |
| تعداد پایه | 4 |
| عنوان انگلیسی | Bridge Rectifier 6A 1000V KBL610 |
| حداکثر جریان خروجی | 6 A |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند







