شناسه 1801246
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | مگا الکترونیک | 90,200 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| مگا الکترونیک | 2 | 90,200 | 90,200 | 90,200 | 90,200 | 90,200 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| الکترونیک صالح | 1 | 67,700 | 60,900 | 60,900 | 60,900 | 60,900 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۲ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۸ گرم |
| عنوان انگلیسی | 15nF 100V MKT Film Capacitor |
| نوع خازن | MKT |
| ظرفیت خازن | 15 nF |
| فرمت پایه | Radial |
| حداکثر ولتاژ DC | 100 V |
| فاصله پایه ها | 5 mm |
| قطر پایه | 0.52 mm |
| ارتفاع | 6 mm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند











